Ucarda yol qəzası olub, 11 nəfər xəsarət alıb - FOTO
Ucar rayonunda qeydə alınan yol-nəqliyyat hadisəsində xəsarət alanların sayı 11 nəfərə çatıb. Xəsarət alanlar arasında “Mercedes Vito” markalı mikroavtobusun sürücüsü — Behçəli Fərid Pərviz oğlu və sərnişin — 2017-ci il təvəllüdlü Xədicə Məhərrəmova da var.
Ucarda yol qəzası olub. Avtosfer.az-ın APA-ya istinadən xəbərinə görə, hadisə Bakı-Qazax magistralının rayon ərazisindən kecən hissəsində baş verib. "Mercedes sprinter"lə "Mercedes Vito"nun toqquşması nəticəsində xəsarət alanların olduğu bildirilir. Onlar Ucar Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına catdırılıb. Fakt araşdırılır.
Ucarda baş verən yol qəzasınnda 9 nəfər xəsarət alıb. Qəzada xəsarət alanların 1962-ci il təvəllüdlü Cəmilə İbrahimova, 1988-ci il təvəllüdlü Rauf İmanov, 2024-cü il təvəllüdlü Əsra İmanova, 2022-ci il təvəllüdlü Leyla İmanova, 1994-cü il təvəllüdlü Zərnigar İmanova, 1987-ci il təvəllüdlü Pərvanə Məhərrəmova, 1992-ci il təvəllüdlü İsmət İbrahimli, 1992-ci il təvəllüdlü Aybəniz Abdullayeva və 1986-cı il təvəllüdlü Əlövsət Məhərrəmov olduğu bildirilir.