“Renault Azərbaycan” möhtəşəm kampaniyaya start verdi
Hər zaman yeni kampaniya və güzəştlərlə öz müştərilərini sevindirən “Renault Azərbaycan” yeni kampaniyaya start verdi. Belə ki, qənaətcil və dinamik Avropa avtomobili Renault Logan modellərinə kasko sığortası daxil cəmi 2500 manat ilkin ödəniş etməklə və manatla olan sərfəli lizinq şərtləri ilə sahib ola bilərsiniz. Qeyd edək ki, manatla olan lizinqin maksimal müddəti 60 ayadək təşkil edir. Əlavə olaraq, sığorta, nömrə və həmçinin, bank xərci “Renault Azərbaycan” tərəfindən hədiyyə edilir.
Daha geniş salona malik Renault Logan 5 nəfərin rahat əyləşə biləcəyi məkan təklif edir. Bu avtomobilin arxa oturacaqlarında əyləşəcək sərnişinlər hündür və geniş salonun komfortundan zövq alaraq səyahətə çıxa bilərlər.
Qeyd edək ki, Renault Logan 510 l geniş həcmli geniş yerinə malikdir, bu da sizə uzun səyahətlərdə asanlıqla yüklərinizi daşımağa imkan verir.
Nəzərinizə çatdıraq ki, bütün Renault modellərinə istehsalçı tərəfindən 3 il və ya 100 000 km rəsmi zəmanət şamil edilir.