«Renault» modelləri üçün manatla 0 faiz kampaniyası!
Hər zaman yeni kampaniya və güzəştlərlə öz müştərilərini sevindirən “Renault Azərbaycan” faizsiz kredit kampaniyasına start verdi. Belə ki, qənaətcil və dinamik Avropa avtomobili «Renault Logan», «Sandero» və «Logan MCV» modellərinə bütün xərclər daxil cəmi 50% manatla ilkin ödənişlə, 2 illik faizsiz kredit şərtləri ilə sahib ola bilərsiniz.
Əlavə olaraq, Renault Logan, Renault Sandero və Renault Logan MCV modellərini nəğd alan müştərilərə - 1000 AZN endirim tətbiq olunur.
Qeyd edək ki, Renault modelləri geniş salona malik 5 nəfərin rahat əyləşə biləcəyi məkan təklif edir. Bu avtomobillərin arxa oturacaqlarında əyləşəcək sərnişinlər hündür və geniş salonun komfortundan zövq alaraq səyahətə çıxa bilərlər.
Həmçinin, Renault modelləri geniş həcmli yük yerinə malikdir, bu da sizə uzun səyahətlərdə asanlıqla yüklərinizi daşımağa imkan verir.
Nəzərinizə çatdıraq ki, bütün «Renault» modellərinə istehsalçı tərəfindən 3 il və ya 100 000 km rəsmi zəmanət şamil edilir.