"Bakcell"in meqa lotereyasının qalibi bəlli oldu! - FOTO
İnnovasiya lideri Bakcell-in süni intellekt əsaslı lotereyası davam edir. Lotereyanın ilk qalibi “iPhone 17” qazanan Rafael İmamverdiyev oldu. Abunəçilər lotereyada hər gün “iPhone 17”, hər həftə “Zeekr 001” və sonda “Porsche Cayenne” avtomobili qazanmaq şansı əldə edirlər.
Avtosfer.az xəbər verir ki, İstifadəçilər lotereyada Bakcellin “Şans” paketlərini əldə edərək qalib olma şanslarını artıra bilərlər. “Şans” paketi istifadəçinin qalib olma şansını 8 dəfəyədək artırır. Əlavə olaraq, hər bir “Şans” paketi ilə iştirakçılar bonus şəbəkədaxili danışıq dəqiqələri qazanırlar. Məsələn, 1 AZN-lik “Şans” paketinə daxil olan 3 şans və 10 şəbəkədaxili danışıq dəqiqəsini *808#3#YES; 5 AZN-lik “Şans” paketinə daxil olan 25 şans və 100 şəbəkədaxili danışıq dəqiqəsini *808#25#YES; 20 AZN-lik “Şans” paketinə isə daxil 150 şans və 400 şəbəkədaxili danışıq dəqiqəsini *808#150#YES nömrəsini yığaraq əldə etmək mümkündür. “Şans” paketləri barədə ətraflı məlumat ilə linkə keçid edərək tanış olmaq olar.
8 oktyabr tarixində lotereyanın ilk “Zeekr 001” avtomobilinin qalibi məlum olacaq.