Qusarda yük və minik avtomobilləri toqquşub, 4 nəfər yaralanıb – FOTO
Dekabrın 9-u axşam saatlarında Qusar rayonunun Hil kəndi ərazisində ağır yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. Avtosfer.az xəbər verir ki, "ZİL" markalı yük maşını ilə “VAZ 2107” markalı minik avtomobilinin toqquşması nəticəsində 4 nəfər ağır xəsarət alıb. Yaralılar Qusar Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının Təcili və Təxirəsalınmaz Tibbi Yardım şöbəsinə yerləşdiriliblər. Onlardan 3-ü kişi, 1-i qadındır. Yaralıların vəziyyəti orta ağır qiymətləndirilir, onların müalicəsi davam etdirilir. Faktla bağlı araşdırma aparılır.
Dekabrın 9-u axşam saatlarında Qusar rayonu ərazisində ağır yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. Hadisə nəticəsində 4 nəfər ağır xəsarət alıb. Yaralılar Qusar Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının Təcili və Təxirəsalınmaz Tibbi Yardım şöbəsinə yerləşdiriliblər. Onlardan 3-ü kişi, 1-i qadındır. Yaralıların vəziyyətləri orta ağır qiymətləndirilir, müalicələri davam etdirilir. Faktla bağlı araşdırma aparılır.