Ordumuza daha bir maşın hədiyyə edildi - FOTO
"My Broker Azerbaijan" MMC Azərbaycan Ordusuna avtomobil hədiyyə edib. Avtosfer.az xəbər verir ki, bu barədə qurumun yaydığı məlumatda bildirilir:
"Ordumuza və dövlətimizə dəstək, Qarabağa aparan yolda bütöv hərəkatın tərkib hissəsi olmaq hər bir Azərbaycan vətəndaşının borcudur! Ali Baş Komandanımız cənab İlham Əliyevin qətiyyətli çıxışları və başçılığı ilə torpaqlarımızın bütövlüyü uğrunda uğurlu hərbi əməliyyatlarını davam etdirən şanlı ordumuza dəstək məqsədilə, şirkətimizə məxsus “Mitsubishi Pajero” markalı avtomobili tərəfimizdən hərbi təyinatlı göstəricilərə uyğunlaşdırılıb və kamuflaj olunaraq cəbhə bölgəsində istifadə üçün təhvil verdik. Qələbəyə gedən yol arxa cəbhədəndə keçir. Yaşasın Azərbaycan Ordusu, Yaşasın Azərbaycan Əsgəri, Yaşasın Vətən! #QarabağAzərbaycandır #Vətənçağırır #Qələbəbizimlədir #İrəliAzərbaycanəsgəri