Bir neçə şəhərlərarası avtobus marşrutu üzrə müsabiqənin qalibləri müəyyən edilib
Bakı-Mingəçevir, Bakı-Balakən (Qabaqçöl qəsəbəsi), Bakı-Tərtər, Bakı-Oğuz, Gəncə-Bərdə, Gəncə-İsmayıllı, Bərdə-Gəncə, Mingəçevir-Şəki və Mingəçevir-Balakən şəhərlərarası avtobus marşrutları üzrə müsabiqənin qalibləri müəyyən edilib.
Məlumata görə, “Bakı-Mingəçevir” və “Bakı-Tərtər” marşrutları üzrə hüquqi şəxs “BakuBus” MMC, “Bakı-Balakən” (Qabaqçöl qəsəbəsi) marşrutu üzrə fiziki şəxs Əfəndiyev Ceyhun Fərrux oğlu, “Bakı-Oğuz” marşrutu üzrə fiziki şəxs Həmidzadə Qorxmaz Namik oğlu, “Gəncə-Bərdə” marşrutu üzrə hüquqi şəxs “Gəncə Ekspress” ASC, “Gəncə-İsmayıllı” marşrutu üzrə fiziki şəxs Çobanov Vəli Əsgər oğlu, “Bərdə-Gəncə” marşrutu üzrə fiziki şəxs Novruzov Arzuman Rizvan oğlu;
“Mingəçevir-Şəki” marşrutu üzrə fiziki şəxs Məmmədov Azər Məmməd oğlu, “Mingəçevir-Balakən” marşrutu üzrə fiziki şəxs Məmmədov Ayaz Məmməd oğlu komissiya üzvləri tərəfindən qalib elan olunublar.