Bakı-Quba yolunda ağır qəza: sürücünün cəsədi tanınmaz hala düşdü
Bakı-Quba yolunda ağır yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. Qəza günorta saatlarında Bakı-Quba yolunun Rusiya ilə sərhəddə yerləşən 84-cü kilometrliyində qeydə alınıb. Quba istiqamətində hərəkət edən "Hyundai" markalı minik avtomobili ilə Belarusiya istehsalı olan traxtor toqquşub. Qəza zamanı minik avtomobilinin srücüsünün həlak olub. Hadisə yerinə Baş Dövlət Yol Polisinin İstintaq İdarəsinin əməkdaşları gəliblər. İdarənin tətqiqatçısı Rauf Səfərovun sözlərinə görə, qəza zamanı minik avtomobili tanınmaz hala düşüb. FHN əməkdaşları hadisə yerinə gələrək meyidi avtomobildən çıxarıblar.
Qəza zamanı həlak olan minik avtomobilinin sürücüsü Qusar sakini 1991-ci il təvəllüdlü Rasim Məsimovdur. Traktorun sürücüsünün isə Xaçmaz rayon sakini Şahbazov Babək adlı şəxs olduğu bildirilir. Hadisə ilə bağlı araşdırma aparılır.