Deputatlar şou-biznes nümayəndələrinə uduzdular -FOTOLAR
Bu gün şou-biznes nümayəndələri ilə millət vəkilləri futbol oynayıblar. “Qafqazinfo”nun məlumatına görə, oyun 1:0 şou- biznes nümayəndələrinin xeyrinə başa çatıb. Oyunda deputatlardan Qüdrət Həsənquliyev, Adil Əliyev, Zahid Oruc, Ülvi Quliyev, Fazil Mustafa, Siyavuş Novruz, Fuad Muradov oynayıb, qapını isə Rauf Əliyev qoruyub. Şou biznes nümayəndələrindən isə meyxanaçı Vüqar, skripkaçı Səlim oynayı, qapıda isə Aşıq Əli dayanıb. Deputatlar hesab eliyirlər ki, oyunu uduzmalarına səbəb Zahid Orucun və Fuad Muradovun zəif oyun nümaiş etdirməsi olub. Eyni zamanda şou-biznes n&uuuuml;mayəndəsinin qapısını qoruyan Aşıq Əlinin kilolu bədən quruluşu da deputatlara qapıdan qol keçirməyə imkan verməyib.
Qeyd edək ki, Olimpiya Yığma Komandalarının Təlim-Məşq Bazasında keçirilən mini-turnir Heydər Əliyevin anada olmasının 91-ci ildönümünə həsr olunub.