Xanım sürücü yolda qaldı, köməyə polislər gəldi - FOTO
Bakıda polis əməkdaşları köməksiz vəziyyətdə qalan psixoloq Aytən Ələkbərovaya yardım ediblər. Bu barədə sürücü Avtosfer.az-ın sosial şəbəkə ünvanına hadisə ilə bağlı məlumat verib. O bildirir ki, iyunun 20-də, paytaxtın Bakıxanov prospekti ilə hərəkət edən zaman avtomobilin mühərrikində nasazlıq yaranması səbəbindən yolda qalıb. Bu zaman onun köməyinə polis əməkdaşları gəlib: "Yolda köməksiz vəziyyətdə qaldığımı görən Nəsimi rayon Mühafizə İdarəsinin əməkdaşları yaxınlaşdı. Onlar yolda qalma səbəbimi maraqlandıqdan sonra problemi dərhal aradan qaldırmağa çalışdılar. Həmin polis əməkdaşlarının sayəsində avtomobilimdə olan nasazlıq aradan qaldırıldı və mən yoluma davam etdim. Adlarını bilmədiyim əməkdaşların xidmətinə görə, vətəndaşa qarşı göstərdikləri diqqətə görə, Azərbaycan polisinə, Baş Mühafizə İdarəsinin rəisi
polis general-mayoru cənab Nurullah Məmmədxanlıya, o cümlədən Nəsimi Rayon Mühafizə İdarəsinin rəisi polis polkovniki cənab Nazim Həsənova sonsuz təşəkkürümü bildirirəm.