Yeni "Mazda" CX-5 – İndi premium komplektasiyada satışda! - FOTO
(®) Mazda-nın Azərbaycandakı rəsmi distribüteri Mazda Azərbaycan Mazda CX-5-i yeni premium komplektasiyada təqdim edir. Sevilən model indi zənginləşdirilmiş funksiyaları və daha şıq salonu ilə qarşınızdadır. Dizaynında daima insan-avtomobil vəhdətini üstün tutan Mazda CX-5-in premium komplektasiyasındakı əlavələr bu vəhdəti daha da gücləndirməyə xidmət edir. İnteryerdə ilk nəzərə çarpan dəyişiklik ağac işləmələr və Nappa dəri örtük kimi lüks toxunuşlardır. Eyni zamanda içindən havalandırma funksiyası ilə oturacaqların komfortu artırılıb. Sürücünün ətrafında toplanmış bir sıra intellektual yeniliklər isə arxayın idarəetməni təmin edir. 8” displeylə yanaşı, mühüm məlumatları ön şüşədə əks etdirən Head-Up Display sayəsində sürücü gözünü yoldan ayırmadan hər şeyə nəzarət edə bilir. 3600 dairəvi görünüş kamerası isə innovativ təhlükəsizlik texnologiyalarını tamamlayan yenilikdir.
Daha zəngin komplektasiyada təqdim edilən yeni Mazda CX-5-lə ətraflı tanışlıq üçün Mazda-nın Azərbaycandakı rəsmi distribüteri ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.