Bakı-Qazax yolunda təhlükə saçan sürücü - Yolda maşınlara yol vermədi və... - VİDEO
Ötən gecə Bakı-Qazax yolunda 10-CZ-909 dövlət nömrə nişanlı avtomobilin sürücüsü hərəkət iştirakçıları üçün təhlükəli anlar yaşadıb. Bu barədə jurnalist Zülfüqar Xeyirxəbər sosial şəbəkə hesabında paylaşım edib.
O, paylaşımında Azərbaycan Respublikasının Daxili İşlər Nazirliyinə müraciət edərək sözügedən sürücü ilə bağlı tədbir görülməsini istəyib.
"Azərbaycan Respublikasının Daxili İşlər Nazirliyi zəhmət olmazsa bu sürücünün əməlinə qiymət verin. 24.12.2023, saat 20:00 radələri. Bakı-Qazax yolunun Sahil qəsəbəsi ərazisi, Bakı istiqaməti", - deyə məlumatda qeyd olunub.
Görüntülərdən aydın olur ki, "10 CZ 909" dövlət nömrə nişanlı avtomobilin sürücüsü magistral yolda aşağı sürətlə hərəkət edərək digər maşınlara yol vermir, zolağı dəyişmək istəyən zaman isə təhlükəli manevr edərək avtomobili yolun ortasında saxlayır.